Najbardziej odpowiednie rasy psów dla osób często podróżujących

Sprawdź nasze produkty

Legowisko dla psa - Canlusso - Elegant - butelkowa zieleń karo

Legowisko dla psa

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, to powiedzenie zna chyba każdy. Ludzie na całym odczuwają wielką radość z posiadania psa. Jednak co jeśli marzysz o własnym pupilu ale Twoje życie to nieustanna podróż lub boisz się, że pies będzie stanowił przeszkodę do wyjazdu na coroczne wakacje?

Niezależnie od tego czy ciągle pracujesz, lubisz miejskie spacery, plażowanie czy chodzenie po górach te rasy potrafią się przyzwyczaić do każdego stylu życia.

Pies dla miłośników plaży.

Jeśli Twoje wymarzone wakacje to leżenie na plaży, popijanie drinków i czytanie dobrej książki, najlepszym kompanem będzie Labrador Retriever. Kocha wodę i bez względu na to czy będziesz spędzał czas aktywnie czy leniwie to dostosuje się do Twojego trybu odpoczynku.

Kompan do pieszych wędrówek.

Jeśli piesze wędrówki, wspinaczka i odkrywanie nowych miejsc na świeżym powietrzu jest tym co najchętniej robisz na wakacjach to Krótkowłosy Wyżeł Niemiecki będzie idealnym partnerem dla Ciebie. Są pełne energii i uwielbiają pływać. Szybkość zwinność i wytrzymałość to główne cechy tych czworonogów stworzonych do pracy.

Miejskie spacery z pieskiem.

Jeśli Twój wypad jest skierowany na miasto a czas chcesz spędzić spacerując jego uliczkami to Cavalier King Spaniel będzie idealnym wyborem. Przyjazny temperament, zdolność adaptacyjna do nowych miejsc oraz ogólna miłość do ludzi sprawia, że idealnie nadadzą się do spokojnych spacerów nawet przez zatłoczone uliczki miast.

Pies do dłuższych wyjazdów.

Dla ludzi wyjeżdżających na dłuższy czas, w wiele miejsc – Boston Terrier,  przyjazny pies do towarzystwa będzie idealnym kompanem. Mają dużo energii aby  spacerować z ludźmi jednocześnie bez problemu zniosą długą podróż, jadąc wybranym środkiem transportu. 

Towarzysz dla pracoholików.

Jeśli masz mało czasu wolnego a z psem widzisz się tylko między spotkaniami, rasa która nie jest zbyt wymagająca pod względem pielęgnacji – Border Terrier będzie idealnym rozwiązaniem. Są inteligentne i nie zależenie więc pozostawienie ich samych nie będzie problemem.

Dodatkowy członek rodziny na wakacjach.

Jeśli zawsze spędzacie wakacje całą rodziną, nie może z Wami zabraknąć przyjaznego, cierpliwego i aktywnego Golden Retrievera.  Mają dużą cierpliwość do dzieci i cieszy ich poznawanie nowych osób. Są aktywne na tyle, żeby brać udział w każdych zajęciach ale gdy widzą, że nastał czas odpoczynku dostosowują się do reszty rodziny.

A Ty jaką masz ulubioną rasę, która bez problemu dostosuje się do trybu życia jaki prowadzisz?