Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla jamnika

Właściciele jamników już po kilku dniach spędzonych w ich towarzystwie przekonują się o prawdziwej naturze tych małych uparciuchów. Zwierzaki te są niesamowicie ciekawskie, a otwarte szafy czy nowe dodatki będą dla nich idealną rozrywką. W procesie wychowania tych czworonogów kluczowa okazuje się wytrwałość i konsekwentne podejście, w przeciwnym razie jamniki bardzo szybko przejmą kontrolę nad całym domem. Przedstawiciel tej rasy może okazać się wspaniałym psem rodzinnym. Jamniki uwielbiają przebywać w towarzystwie domowników i szybko się do nich przywiązują. Pozostawione same sobie na długi czas będą skomleć, wyć, a nawet niszczyć rzeczy pozostawione w zasięgu ich pyszczka. Przy wyborze legowiska dla jamników warto pamiętać o dodatkach takich jak materiałowe poduszeczki czy inne zabawki. Takie tekstylia pozwolą psiakowi wyładować nadmiar energii, a jednocześnie będą świetnie dopełniać design posłania. Powierzchnia do spania musi być dopasowana do wymiarów zwierzaka. Trzeba również pamiętać o tym, że mimo małej wysokości (17- 27 cm), jamniki mają mocno wydłużony tułów. Najmniejsze posłania w tym wypadku z pewnością nie spełnią swojej roli i będą mocno ograniczać swobodę ruchów pupila. Rekomendujemy zatem legowisko dla jamnika w średnim rozmiarze M.

Legowisko dla jamnika

Jakie legowisko dla jamnika?

ROZMIAR M

Tabela rozmiarów Canlusso

Mały a charakterny jamnik

Bystre spojrzenie jamników skradło serca milionom ludzi na całym świecie. Te kochane psiaki cechują się inteligencją i absolutnie unikatowym wyglądem. W końcu każde dziecko pozna charakterystycznie wydłużony tułów oraz krótkie nóżki jamnika! Do najsłynniejszych wielbicieli tej rasy należał Napoleon Bonaparte, który chętnie portretował się ze swoimi ulubieńcami. Warto wiedzieć, że pomimo swoich czarujących rozmiarów jamniki nie są kanapowcami, a wręcz przeciwnie – instynkty myśliwskie dają o sobie znać w wielu codziennych sytuacjach.

Psiaki te kochają spacery i wszelkiego rodzaju aktywności ruchowe. Wybór posłania dla tak wybrednych pupili jest nie lada wyzwaniem. Producenci na rynku zalewają nas coraz to nowymi, bardziej innowacyjnymi propozycjami. Jakie legowisko dla jamnika będzie najlepiej spełniało swoje zadanie? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Na co zwracać uwagę przy wyborze posłania dla jamnika?

Wybierając legowisko dla jamnika niezwykle ważnym aspektem pozostaje miękkość poduszki do spania. Przedstawiciele tej rasy ważą zaledwie kilka kilo, przez co nawet bardzo miękkie posłania będą dla nich odpowiednie. Psiaki bardzo lubią zakopywać się pod stertami ubrań, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym kocyku zapewniającym ciepło nawet w chłodne dni. Materiał natomiast musi być gładki, delikatny i odpowiednio odizolowany od zimnej podłogi. Wysokiej jakości legowisko dla jamnika będzie charakteryzowało się antyalergicznym wypełnieniem z kulki silikonowej i bezpieczną dla skóry tkaniną. 

Posłania Canlusso są odporne na wilgoć dzięki czemu hamują rozprzestrzenianie się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych. Z myślą o komforcie właścicieli dostosowaliśmy legowiska dla jamników do prania nawet w wysokich temperaturach. Utrzymanie czystości nie będzie stanowiło wyzwania, łatwo ściągniesz obszycie i je wyczyścisz. Możesz być pewny, że taka inwestycja zaoszczędzi ci niepotrzebnych nerwów i uszczęśliwi twojego ukochanego pupila.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego jamnika!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]