Canlusso

Jak dobrać legowisko dla psa?

Canlusso wiemy, że każdy pies jest inny i potrzebuje indywidualnie dobranego legowiska, które da mu schronienie i miejsce do spania. Nasze posłania zapewniają idealną regeneracje, wypoczynek, zdrowie i dobre samopoczucie. Ze względu na szeroki wybór asortymentu możemy dopasować się do wszystkich ras, biorąc pod uwagę wielkość psów, wiek oraz preferencje. Każde legowisko możemy ozdobić imieniem pupila.

Rozmiar

Podejmując decyzje o zakupie legowiska należy zacząć od zmierzenia psa od głowy po ogon. Dzięki temu będziesz miał pewność, że otrzymasz posłanie  w którym pupil się mieści. Ważne aby wziąć pod uwagę preferencje psa. Jeśli lubi się rozciągać to wskazanym będzie zakup większego rozmiaru.

Nasza tabela rozmiarów dokładnie obrazuje ile miejsca będzie miał piesek. Jeśli chcemy sprawdzić czy dane legowisko zmieści się w wybranym miejscu, w mieszkaniu kierujemy się wymiarami zewnętrznymi natomiast wymiar wewnętrzny przedstawia nam ile miejsca do odpoczynku będzie miał piesek

Tabela rozmiarów Canlusso

Żucie

Wiele psów ma skłonności do gryzienia, lizania i żucia wszystkich nowych rzeczy jakie otrzymują.  Może to negatywnie wpłynąć na stan łóżka po paru miesiącach.  W Canlusso wykonujemy legowiska tylko z najbardziej wytrzymałych materiałów tapicerskich, posiadających certyfikaty Oeko-tex a ich ścieralność  przekracza 100000. Dodatkowo każde legowisko wyposażone jest w 3 poduszeczki w różnych kształtach, służące jako ozdoba oraz zabawka do gryzienia.

Legowiska specjalistyczne

Starsze psy oraz rasy podatne na choroby kostno-stawowe wymagają legowisk, które w leczniczy sposób wpłyną na ich organizm. W naszej ofercie posiadamy maty ortopedyczne które:

  • są zaprojektowane z myślą o psich ciałach i równym rozkładzie masy
  • wspomagają stawy i mięśnie łagodząc punkt nacisku
  • poprawiają krążenie
  • zapewniają lepszą jakość snu i szybszy powrót do zdrowia.

Czystość

Kupując legowisko ważnym aspektem jest możliwość prania go w pralce. Ta czynność znacznie ułatwia utrzymanie czystości posłania. Wilgotne i zabrudzone legowisko jest miejscem szybkiego rozwoju bakterii, mogących negatywnie wpłynąć na stan zdrowia psa.

Każde legowisko jakie posiadamy jest rozbieralne, dzięki systemowi ukrytych zamków. Sam pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Canlusso

LEGOWISKO DLA WYBRANEJ RASY - KTÓRE BĘDZIE ODPOWIEDNIE?

Ponieważ każdy pies jest inny, przygotowaliśmy poradnik dotyczący preferencji i rozmiarów legowisk jakie będą odpowiednie dla danej rasy: