Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla beagla

Beagle to psiaki rodzinne, kochające towarzystwo domowników przez cały dzień. Każdy zwierzak potrzebuje jednak chwili samotności, w której może zaszyć się w swoim kąciku. Posłanie dla beagli pełni rolę azylu, jedynego tak bezpiecznego miejsca na całym świecie. Przedstawiciele tej rasy kochają sen i nie omieszkają robić wielu drzemek popołudniowych. Aby dobrze wypocząć, psiaki potrzebują legowisk idealnie dopasowanych pod konkretną rasę. Za duże posłanie nie będzie komfortowe, a piesek poczuje się zagrożony. Z kolei mała powierzchnia do spania ograniczy ruchy psiaka i nie pozwoli mu swobodnie rozłożyć swoich łapek. Biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby tego wyjątkowego czworonoga przygotowaliśmy posłanie w idealnym dla niego rozmiarze L. Ponadto, mamy na uwadze indywidualne preferencje każdego pupila, dlatego proponujemy kilka kształtów – od prostokątnych przez te owalne aż do okrągłych.

Legowisko dla beagla

Jakie legowisko dla beagla?

ROZMIAR L

Tabela rozmiarów Canlusso

Wypoczęty psiak to grzeczny psiak

Beagle są utalentowanymi psami wykorzystywanymi we wszelkiego rodzaju polowaniach. Ich fantastyczny węch sprawia, że są nietuzinkowymi łowcami i chętnie uganiają się za królikami, lisami czy zającami. W związku z tym krótkie spacery wokół bloku mogą mu nie wystarczać. Znudzony pupil znajdzie sposób na zwrócenie uwagi, przekopie ogródek albo zrobi prawdziwą rewolucję w naszym salonie. Ten uparty zwierzak jest jednocześnie bardzo wytrzymały i odporny przez co nie wymaga dużej pielęgnacji. Wystarcza mu cykliczne czesanie i regularne sprawdzanie bardzo wrażliwych uszu. Ta część ciała beagli jest wyjątkowo delikatna i podatna na wszelkiego rodzaju infekcje. W wielu przypadkach to właśnie posłanie psiaka jest winowajcą powikłań zdrowotnych. Najważniejszym czynnikiem w wyborze legowiska dla beagla będzie zatem materiał i wypełnienie. Posłania Canlusso wykonane są z najlepszych dostępnych tkanin dzięki czemu ograniczają rozwój bakterii wywołujących infekcje przewodu słuchowego.

Czas na sen

 

Beagle to idealny przykład łagodnego psa rodzinnego. Patrząc na przedstawiciela tej rasy niemal od razu przed oczami staje nam obraz szczeniaków bawiących się z małymi dziećmi. Wrodzony spokój sprawia, że beagle chętnie nawiązują kontakt z nowo poznanymi ludźmi jednocześnie charakteryzując się lojalnością i wiernością w stosunku do właścicieli. Określając usposobienie tych czworonogów nie można zapomnieć, że są to psy myśliwskie, które chętnie aportują i biegają za rzuconymi piłkami. 

Beagle to psiaki, które czasem czują się przytłoczone i chętnie chowają się w swoich ukochanych posłaniach. Celebrują czas tam spędzony i zazwyczaj właśnie tam spędzają noce. Jak zapewnić naszemu towarzyszowi nieprzerwany odpoczynek? Jakie legowisko dla beagla będzie odpowiednie?

Łatwe czyszczenie i utrzymanie

Legowiska dla beagli nie są zazwyczaj wzorem czystości. Krótka, ostra sierść tych zwierzaków wbija się w materiał i nie daje się usunąć. Z kolei po zabawie na świeżym powietrzu, na posłaniu możemy spodziewać się odbitych łapek i wielu innych zabrudzeń. Ratunkiem dla zapracowanych właścicieli okazuje się tu wytrzymały materiał, który będzie można zdjąć i prać w wysokiej temperaturze. Legowiska dla beagli premium zapewniają łatwość czyszczenia oraz utrzymania. Dzięki delikatnym tkaninom sierść nie wbija się w bryłę i łatwo ją usunąć czy to przy pomocy mokrej ściereczki czy odkurzacza. Takie rozwiązanie będzie najlepszym wyjściem zarówno dla psiaka jak i właściciela.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego beagla!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]