Canlusso

Cześć!

Pewnie zastanawiacie się, czy nasze legowiska są warte zakupu. Możemy zapewnić w 100%, że będą Państwo zadowoleni a nasz produkt będzie służył długie lata Waszym psiakom.

W maju 2022, obchodziliśmy 1 rocznicę naszej działalności, stąd chcielibyśmy przedstawić krótką historię dotychczasowego rozwoju i w miarę dalszych prac, na bieżąco ją aktualizować

Pasja do krawiectwa i miłość do zwierząt

Maszyny do szycia były obecne w naszym domu odkąd pamiętam a praca na nich sprawiała dużo przyjemności. Chodząc po sklepach z odzieżą, zoologicznymi czy artykułami do domu, zazwyczaj w myślach mówiłam sobie, że sama uszyłabym to 10 razy lepiej. Podczas jednego z takich sobotnich maratonów, postanowiłam kupić najlepsze tkaniny i uszyć moim Cavalierkom legowisko, które wytrzyma ich żywiołowy charakter, będzie świetnie wyglądało, zapewni im odpoczynek oraz poczucie bezpieczeństwa na które zasługują. Uszyte modele wyglądały dokładnie tak jak planowałam a pieski bez większego oporu postanowiły się w nich zadomowić. Duża liczba pochlebnych komentarzy od znajomych oraz głoszony na każdym kroku truizm – rób w życiu to co kochasz, sprawił, że postanowiłam spróbować swoich sił na większą skalę.

Teraz, czytając pochlebne komentarze, oglądając zdjęcia psów, słodko śpiących w uszytych legowiskach, wiem, że było warto a plan na kolejne miesiące to projekty nowych produktów dla Państwa pupili.

Profesjonalizm w każdym przeszyciu

Po założeniu firmy, kolejnym krokiem był wynajem lokalu, w którym stworzyliśmy wymarzoną pracownię. Ponieważ szycie jest bardzo czasochłonne nie mogłam działać w pojedynkę. Zatrudnienie przypadkowych osób nie wchodziło w grę, musiałam mieć pewność, że współpracownicy będą szyli z taką samą dokładnością i dbałością o szczegóły jak ja. Ponieważ jestem profesjonalistką, nawet krzywo przyszyta metka, odstająca nitka czy niedostatecznie wypchane wypełnienie, sprawiało, że dyskwalifikowałam produkt z możliwości sprzedaży go klientowi. Dzięki poleceniom przez osoby z branży, udało mi się zatrudnić Panie, których umiejętności krawieckie przewyższają moje. Lokal, świetny zespół, know how i pasja o której wspominałam – czyli wszystko co potrzebne aby podbić rynek.

Jakość, która nie ma sobie równych

Rozpoczynając działalność wyznaczyliśmy sobie cele, których będziemy się trzymać i będą swego rodzaju synonimem naszej marki. Były to jakość produktu, użyteczność dla psów i obsługa klienta. Tak, nie sprzedajemy tanich produktów, wiemy o tym. Jest to spowodowane spełnieniem założeń jakie postanowiliśmy sobie na początku. Pikowane welury czy doty to tkaniny bardzo wytrzymałe i przyjemne dla psów jednak ich jakość idzie w parze z ceną… Mnóstwo zdjęć i opinii, pokazujących jak Wasi pupile chętnie korzystają z naszych produktów, utwierdzają nas w przekonaniu, że drugi punkt (najważniejszy :)) również został spełniony. Wiemy, że macie do nas wiele zapytań odnośnie wyboru legowisk, czasu dostawy czy możliwości uszycia produktów indywidualnych dlatego korzystając z ikonki czatu można się z nami kontaktować 24h/dobę.

Luksus czyli Canlusso

Pasja tworzy profesjonalizm, profesjonalizm tworzy jakość a jakość to luksus. Tak w jednym zdaniu można określić drogę jaką obraliśmy tworząc markę.

Skąd pomysł na nazwę? Już wyjaśniam.

Włochy to kraj, który od lat był kojarzony z modą i stylem, w końcu Mediolan jest uznawany za jedną ze światowych stolic mody. Aby chociaż w małej cząstce nawiązać do nich, postanowiliśmy, że nazwa marki będzie w języku włoskim. I tak ze słów cane (pies) oraz lusso (luksus) powstało Canlusso.

Canlusso

Minęło 2 lata prowadzenia działalności, co nowego u nas?

Czas leci ale założenia się nie zmieniają

Nasze produkty zyskują coraz większe uznanie, liczba pozytywnych komentarzy i powracających klientów rośnie. Pomimo bardzo dużej liczby zamówień i opóźnień w wysyłce jakie nieraz z tego powodu występują, każdy produkt szyty jest dokładnie, z największą starannością.

Główną zasadą biznesową firmy staje się slogan – Jeśli będziemy robić dobre rzeczy, to pieniądze pojawią się automatycznie.

Rok 2023 - Nowe produkty, ta sama jakość

Foteliki samochodowe, cieszą się dużym powodzeniem. Ich wprowadzenie do oferty okazało się strzałem w dziesiątkę. Maty samochodowe, to ich alternatywa dla dużych psów. W trosce o zdrowie stawów i komfort poruszania się po mieszkaniu, szyjemy schodki o różnych wysokościach. W ofercie pojawiają się legowiska z nowych materiałów a także pufy. Przygotowujemy się na sprzedaż produktów spacerowych, do których szycia wykorzystujemy między innymi taśmy nośne premium oraz Biothane.

Przyspieszamy wysyłkę

Kładziemy nacisk na maksymalne przyspieszenie wysyłki. Rozumiemy, że nikt nie lubi czekać, a czas dostawy to zaraz po cenie, główny czynnik wpływający na konwersje. Zatrudniamy nowe osoby i obieramy cel – 2 dni robocze.

Canlusso

Radość naszych klientów i ich psiaków jest dla nas bardzo cenna. Spójrz na zdjęcia poniżej i poznaj pupili na naszych legowiskach.

Każda przesyłka jest zapakowana w kartonowe pudełko, które chroni przed mechanicznym uszkodzeniem podczas transportu przesyłki.

Każdy produkt jest sygnowany eleganckim, skórzanym emblematem zawierającym nazwę marki.

Potwierdzający autentyczność produktu i miejsce jego wytwarzania, dołączamy do każdego zamówienia certyfikat. Dziękujemy za wspieranie polskich przedsiębiorców.

Ekspresowa wysyłka.

Bezpieczne płatności.

Błyskawiczny kontakt.

Do każdego zamówienia dorzucamy coś dla Państwa piesków.