Canlusso

Cześć!

Pewnie zastanawiacie się, czy nasze legowiska są warte zakupu. Możemy zapewnić w 100%, że będą Państwo zadowoleni a nasz produkt będzie służył długie lata Waszym psiakom.

W maju 2022, obchodziliśmy 1 rocznicę naszej działalności, stąd chcielibyśmy przedstawić krótką historię dotychczasowego rozwoju i w miarę dalszych prac, na bieżąco ją aktualizować

Pasja do krawiectwa i miłość do zwierząt

Maszyny do szycia były obecne w naszym domu odkąd pamiętam a praca na nich sprawiała dużo przyjemności. Chodząc po sklepach z odzieżą, zoologicznymi czy artykułami do domu, zazwyczaj w myślach mówiłam sobie, że sama uszyłabym to 10 razy lepiej. Podczas jednego z takich sobotnich maratonów, postanowiłam kupić najlepsze tkaniny i uszyć moim Cavalierkom legowisko, które wytrzyma ich żywiołowy charakter, będzie świetnie wyglądało, zapewni im odpoczynek oraz poczucie bezpieczeństwa na które zasługują. Uszyte modele wyglądały dokładnie tak jak planowałam a pieski bez większego oporu postanowiły się w nich zadomowić. Duża liczba pochlebnych komentarzy od znajomych oraz głoszony na każdym kroku truizm – rób w życiu to co kochasz, sprawił, że postanowiłam spróbować swoich sił na większą skalę.

Teraz, czytając pochlebne komentarze, oglądając zdjęcia psów, słodko śpiących w uszytych legowiskach, wiem, że było warto a plan na kolejne miesiące to projekty nowych produktów dla Państwa pupili.

Profesjonalizm w każdym przeszyciu

Po założeniu firmy, kolejnym krokiem był wynajem lokalu, w którym stworzyliśmy wymarzoną pracownię. Ponieważ szycie jest bardzo czasochłonne nie mogłam działać w pojedynkę. Zatrudnienie przypadkowych osób nie wchodziło w grę, musiałam mieć pewność, że współpracownicy będą szyli z taką samą dokładnością i dbałością o szczegóły jak ja. Ponieważ jestem profesjonalistką, nawet krzywo przyszyta metka, odstająca nitka czy niedostatecznie wypchane wypełnienie, sprawiało, że dyskwalifikowałam produkt z możliwości sprzedaży go klientowi. Dzięki poleceniom przez osoby z branży, udało mi się zatrudnić Panie, których umiejętności krawieckie przewyższają moje. Lokal, świetny zespół, know how i pasja o której wspominałam – czyli wszystko co potrzebne aby podbić rynek.

Jakość, która nie ma sobie równych

Rozpoczynając działalność wyznaczyliśmy sobie cele, których będziemy się trzymać i będą swego rodzaju synonimem naszej marki. Były to jakość produktu, użyteczność dla psów i obsługa klienta. Tak, nie sprzedajemy tanich produktów, wiemy o tym. Jest to spowodowane spełnieniem założeń jakie postanowiliśmy sobie na początku. Pikowane welury czy doty to tkaniny bardzo wytrzymałe i przyjemne dla psów jednak ich jakość idzie w parze z ceną… Mnóstwo zdjęć i opinii, pokazujących jak Wasi pupile chętnie korzystają z naszych produktów, utwierdzają nas w przekonaniu, że drugi punkt (najważniejszy :)) również został spełniony. Wiemy, że macie do nas wiele zapytań odnośnie wyboru legowisk, czasu dostawy czy możliwości uszycia produktów indywidualnych dlatego korzystając z ikonki czatu można się z nami kontaktować 24h/dobę.

Luksus czyli Canlusso

Pasja tworzy profesjonalizm, profesjonalizm tworzy jakość a jakość to luksus. Tak w jednym zdaniu można określić drogę jaką obraliśmy tworząc markę.

Skąd pomysł na nazwę? Już wyjaśniam.

Włochy to kraj, który od lat był kojarzony z modą i stylem, w końcu Mediolan jest uznawany za jedną ze światowych stolic mody. Aby chociaż w małej cząstce nawiązać do nich, postanowiliśmy, że nazwa marki będzie w języku włoskim. I tak ze słów cane (pies) oraz lusso (luksus) powstało Canlusso.

Canlusso

Dlaczego warto nam zaufać?

Canlusso

Radość naszych klientów i ich psiaków jest dla nas bardzo cenna. Spójrz na zdjęcia poniżej i poznaj pupili na naszych legowiskach.

Każda przesyłka jest zapakowana w kartonowe pudełko, które chroni przed mechanicznym uszkodzeniem podczas transportu przesyłki.

Każdy produkt jest sygnowany eleganckim, skórzanym emblematem zawierającym nazwę marki.

Potwierdzający autentyczność produktu i miejsce jego wytwarzania, dołączamy do każdego zamówienia certyfikat. Dziękujemy za wspieranie polskich przedsiębiorców.

Ekspresowa wysyłka.

Bezpieczne płatności.

Błyskawiczny kontakt.

Do każdego zamówienia dorzucamy coś dla Państwa piesków.