Canlusso

Cześć!

Pewnie zastanawiacie się, czy nasze legowiska są warte zakupu. Możemy zapewnić w 100%, że będą Państwo zadowoleni a nasz produkt będzie służył długie lata Waszym psiakom.

O nas

Skąd się wziął pomysł na szycie legowisk dla psów?

Jesteśmy właścicielami psów rasy Cavalier King Spaniel. Ich bardzo żywiołowy charakter sprawiał, że rozprawiały się w mgnieniu oka z tanimi legowiskami z sieciówek i regularnie wyskakiwały na kanapę aby odpocząć. Każdy posiadacz psa wie jak groźne jest to dla stawów, dodatkowo Cavaliery to rasa szczególnie narażona na tego typu schorzenia. Postanowiliśmy uszyć dla nich specjalne legowiska z własnoręcznie dobranych materiałów, biorąc pod uwagę takie aspekty jak design, wysokiej jakości odporne tkaniny czy antyalergiczne wypełnienie bo nie dopuszczalnym jest aby miejsce wypoczynku mogło być powodem złego samopoczucia naszego pupila. Udało się! nasze psy pokochały swoje nowe posłanie i chociaż czasem próbują to nie udaje im się zrobić nawet najmniejszej szkody. Znajomi którzy nas odwiedzali, prosili o uszycie takiego samego, następnie przyszedł czas na znajomych znajomych. I tak powstał lokalny biznes. Obecnie postanowiliśmy szyć dla wszystkich i dać Waszym czworonogom odrobinę luksusu – stąd nazwa marki Canlusso.

Dotychczasowe doświadczenie i obranie kierunku na najbliższe lata.

Minęło prawie pół roku od rozpoczęcia działalności sklepu i tworzenia marki na tym ogromnie konkurencyjnym rynku asortymentu dla zwierząt, poznaliśmy w praktyce czym jest prowadzenie sklepu i szycie na ogólnopolską skalę. Podstawowe założenie czyli tworzenie najwyższej jakości, modnych posłań dla psów pozostaje niezmienne a ponad 300 sprzedanych legowisk i ogrom pozytywnych komentarzy utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to dobrze, dostarczając radość zarówno właścicielom jak ich czworonożnym przyjaciołom.

Aby zwiększyć wydajność, zmieniliśmy pracownie na większą, nawiązaliśmy współpracę z nowymi dostawcami materiałów i obieramy kurs na bycie najlepszym producentem psich łóżek w kraju.

Canlusso

Dlaczego warto nam zaufać?

Z pewnością szyjemy legowiska premium, których nie spotkają Państwo w sklepach. Każde legowisko szyjemy na bieżąco. Zamawiasz model, konfigurujesz a my od razu zabieramy się do pracę i najczęściej jeszcze tego samego dnia wysyłamy je do Was.

Wiemy, że aspekt dopasowania legowiska do stylu mieszkania jest bardzo ważny. Dlatego w ofercie mamy 21 różnych modeli i cały czas tworzymy nowe wzory.

Do każdego legowiska dołączamy komplet poduszeczek świetnie komponujących się z posłaniem i dający psiakom możliwość zabawy.

Każda przesyłka jest zapakowana w kartonowe pudełko, które chroni przed mechanicznym uszkodzeniem podczas transportu przesyłki.

Każdy produkt jest sygnowany eleganckim, skórzanym emblematem zawierającym nazwę marki.

Potwierdzający autentyczność produktu i miejsce jego wytwarzania, dołączamy do każdego zamówienia certyfikat. Dziękujemy za wspieranie polskich przedsiębiorców.

Ekspresowa wysyłka.

Bezpieczne płatności.

Błyskawiczny kontakt.

Do każdego zamówienia dorzucamy coś dla Państwa piesków.