Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla buldoga francuskiego

Buldożki mają charakter pieszczocha i zamiast zabaw ruchowych zdecydowanie chętniej spędzają czas wtulone w kanapę. Legowisko dla buldoga francuskiego nie musi być duże. Psiakom tej rasy z pewnością wystarczy (zależnie od gabarytów) posłanie w rozmiarze M lub L. Ze względu na trudności z oddychaniem zalecamy zakup produktu z twardymi brzegami, na których pupil swobodnie oprze główkę. Takie rozwiązanie ograniczy też uciążliwe chrapanie w nocy. Wyborem hodowców z kolei najczęściej okazują się posłania miękkie, na których czworonogi będą miały szansę odpowiednio wypocząć. Równie ważne jest też antyalergiczne wypełnienie powstałe z kulki silikonowej.

Biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby buldożków stworzyliśmy legowiska z wykorzystaniem materiałów, które będą idealnym wyborem zarówno dla szczeniąt jak i dla starszych psów. Warto nadmienić, że sierść nie wchodzi w materiał, przez co posłania są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i codziennym utrzymaniu. Legowiska dla buldogów francuskich powstają z myślą o tej nietuzinkowej rasie oraz łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i świetny wygląd.

Legowisko dla buldoga francuskiego

Jakie legowisko dla buldoga francuskiego?

ROZMIAR M/L

Tabela rozmiarów Canlusso

Uwodziciel z odstającymi uszami

Buldog francuski z racji swojej przysadzistej budowy ciała sprawia wrażenie silnego i groźnego. Nic podobnego! Dobrze socjalizowany pupil to prawdziwy skarb i przyjaciel osób w każdej grupie wiekowej. Uszy tego osobnika zasługują prawdopodobnie na osobny akapit, bo to one kradną serca zarówno dzieci jak i dorosłych. Oprócz tego buldożki charakteryzują się dużą głową o spłaszczonej kufie i krótką, prostą sierścią. Przedstawiciele tej rasy są pieszczochami i kochają odpoczynek. Nie należą do psiaków które ciężko znoszą rozłąkę dzięki czemu spokojnie wytrzymają nawet kilka godzin w samotności. Możesz być pewny, że prześpią cały dzień, a gdy już wrócisz do domu powitają cię jeszcze zaspanymi oczami. Buldogi francuskie są bez wątpienia jedną z tych ras, dla których posłanie jest najważniejszym miejscem w domu, zapewniającym im regenerację i bezpieczeństwo. Warto mieć na uwadze, że są to psy bardzo delikatne i wrażliwe, a obciążenia genetyczne nakładają na nie sporo ograniczeń. Charakterystyczna kufa i fałdy skórne mogą ograniczyć dostęp tlenu czy skomplikować wymianę ciepła w organizmie. Codzienna pielęgnacja pupili polega na dokładnym czyszczeniu skóry i usuwaniu nagromadzonych zabrudzeń.

Komfortowy sen… nawet przez 15 godzin dziennie!

Buldog francuski jest dość charakterystycznym psiakiem, którego nie sposób przeoczyć. Ten łagodny zwierzak bardzo szybko przywiązuje się do swoich właścicieli i chętnie bierze udział we wszystkich organizowanych aktywnościach. Będzie idealnym kompanem podczas długich spacerów, ale równie entuzjastycznie obejrzy z nami telewizję. 

Mimo wielu zalet buldożek jest czasem przekorny i chce postawić na swoim w wielu codziennych sytuacjach. Ta wyjątkowa rasa wymaga równie wyjątkowego traktowania, przez co wybór legowiska dla buldoga francuskiego nie zawsze jest prosty i szybki.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego buldoga francuskiego!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]