Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla amstaffa

Wbrew pozorom nie są skłonne ani do niszczenia mebli ani do nadmiernego szczekania. Psiaki osiągają wysokość w kłębie nawet do 50 cm i ważą około 30 kg. Legowisko dla amstaffa musi przede wszystkim mieć dobrej jakości wypełnienie. Aspekt ten jest szczególnie istotny ze względu na dużą aktywność ruchową tych czworonogów. Szczególnie polecana okazuje się w tym wypadku antyalergiczna kulka silikonowa, która zadba zarówno o skórę jak i o stawy zwierzaka. Natomiast rozmiarem posłania najbardziej odpowiednim dla psów tej rasy będzie rozmiar L.

Jakie legowisko dla amstaffa?

ROZMIAR L

Tabela rozmiarów Canlusso

Łagodne oblicze groźnej bestii

Tresowanie amstaffów zazwyczaj rozpoczyna się już w hodowli. Przedstawiciele tej rasy chętnie uczą się nowych komend i sztuczek, a nagrodą jest dla nich już sama pochwała ukochanego właściciela. Otóż, konsekwentny, rozważny człowiek stanie się dla amstaffa wzorem i ogromnym autorytetem.

Psy American staffordshire terrier są raczej nieufne wobec obcych, dlatego niezwykle istotne jest wczesne socjalizowanie szczeniąt. Pupile bywają uparte, niezależne i kroczą swoimi ścieżkami.

Legowisko stworzone z myślą o amstaffach

Produkcja legowisk Canlusso opiera się na dogłębnej analizie potrzeb konkretnych ras psów. Wierzymy, że każdy psiak wymaga indywidualnego podejścia, a co za tym idzie – odpowiednich produktów. Tworząc legowiska dla amstaffa wzięliśmy pod uwagę zarówno jego gabaryty, jak i problemy zdrowotne czy opinię hodowców. Posłania premium sprostają wszystkim potrzebom Twojego zwierzaka i zadbają o jego prawidłowy rozwój.

Legowisko dla American Staffordshire Terriera wykonane z najwyższej jakości materiałów nie będzie się odkształcało, dzięki czemu psiak będzie miał szansę odpowiednio wypocząć. Sierść zwierzaka (mimo tego, że jest krótka i twarda) nie wbije się w materiał, a ty łatwo ściągniesz ją odkurzaczem. Taka inwestycja oszczędzi zbędnego, niekiedy trudnego czyszczenia czy suszenia legowiska.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego amstaffa!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]