Canlusso

Zabawki dla psa

Trening i zabawa.

Bezpieczne i funkcjonalne produkty dla szczeniaków i dorosłych psów.

Zdrowie

Materiały w 100% bezpieczne dla zdrowia

Komfort

Zaprojektowane tak, aby sprawiały przyjemność
z użytkowania

Wytrzymałość

Certyfikowane materiały, gwarantujące długą wytrzymałość

Odpowiednia zabawka dla psa powinna spełniać dwie funkcje – sprawiać radość pupilowi oraz rozwijać jego inteligencję.  Projektując nasze produkty chcemy aby wszystkie zabawki stanowiły narzędzie behawioralne.

Canlusso

Czyszczenie

Zabawki można bez obaw prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza 

PRZYGOTOWANIE POSŁANIA DLA PSA - JEDEN Z PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW OPIEKUNA

Obok prawidłowej diety, regularnych spacerów, dbania o higienę zębów czy wizyt u weterynarza, właściciele psów powinni zwrócić szczególną uwagę na zapewnienie pupilom odpowiedniego poziomu komfortu i bezpieczeństwa snu. Są to produkty codziennego użytku, więc warto w nie zainwestować.
Dzięki zakupowi posłania dla psa, można pozbyć się problemu drapanych, zanieczyszczonych i zniszczonych mebli. Pies o wiele chętniej położy się na wygodnym, miękkim i bezpiecznym legowisku do którego ma zapewniony bardzo łatwy dostęp, bez konieczności wskakiwania. Nic więc dziwnego, że po pojawieniu się w mieszkaniu legowiska, psy chętnie z nich korzystają pozostawiając ulubione meble właścicieli w spokoju.

Każda przesyłka jest zapakowana w kartonowe pudełko, które chroni przed mechanicznym uszkodzeniem podczas transportu przesyłki.

Każdy produkt jest sygnowany eleganckim, skórzanym emblematem zawierającym nazwę marki.

Potwierdzający autentyczność produktu i miejsce jego wytwarzania, dołączamy do każdego zamówienia certyfikat. Dziękujemy za wspieranie polskich przedsiębiorców.

Ekspresowa wysyłka.

Bezpieczne płatności.

Błyskawiczny kontakt.

Do każdego zamówienia dorzucamy coś dla Państwa piesków.