Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla owczarka niemieckiego

Posłanie dla utalentowanego wilczura

Owczarki niemieckie słyną nie tylko z dostojnego wyglądu, ale też z niesamowitych umiejętności. Psy te są stworzone do wykonywania przeróżnych zadań i komend. Bardzo ważna w tym wypadku okazuje się tresura. Wilczury potrzebują odpowiednio doszkolonego właściciela, który zna ich usposobienie i pomoże im w procesie socjalizacji. Mimo ogromnego temperamentu przedstawiciele tej rasy nie należą do psów agresywnych czy nadpobudliwych, przez co coraz częściej spotykane są w dużych rodzinach. Ze względu na ogromną siłę zamkniętą w czterech łapach zabawy z dziećmi powinny być kontrolowane. Dobór legowiska dla owczarka niemieckiego przysparza właścicielom mnóstwo problemów. Wiele osób już po kilku dniach poszukiwań zwyczajnie się poddaje i kupuje największy możliwy wariant. Jest to ogromny błąd, który w późniejszym życiu może skutkować problemami zdrowotnymi czy nawet zmianą w zachowaniu czworonoga. Najlepszą opcją będzie posłanie, którego powierzchnia do spania wynosi około 85% długości zwierzęcia. Kształt natomiast zależy głównie od preferencji właściciela. Najbezpieczniejszy wariant to klasyka – posłanie prostokątne lub owalne. Zalecamy wybór legowiska dla owczarka niemieckiego w rozmiarze XXL, które będzie odpowiadało na wszystkie potrzeby wielkiego wilczura.

Legowisko dla owczarka niemieckiego

Jakie legowisko dla owczarka niemieckiego?

ROZMIAR XXL

Tabela rozmiarów Canlusso

Król zabaw ruchowych i brudnych łapek

Owczarek niemiecki pomaga, kocha i towarzyszy. Ta wyjątkowa rasa znana jest przede wszystkim ze swojej siły, pewności siebie i wrodzonej inteligencji. Ich spostrzegawczość i zdolność zapamiętywania nawet najmniejszych szczegółów budzi ogromny podziw. Pierwotnie czworonogi wykorzystywane były głównie w celach użytkowych, do pracy. Jednym z ich głównych zadań było pilnowanie dobytku, a później pilnowanie stad. Dziś spełniają się głównie w roli psów policyjnych, wykorzystywanych we wszelkiego rodzaju poszukiwaniach i śledztwach. Owczarki niemieckie są idealnym wyborem dla każdego pasjonaty sportu, a szczególnie lekkoatletyki. Psiaki kochają ruch i wszystko co z tym związane. Wybór legowiska dla owczarka niemieckiego to ciężki orzech do zgryzienia. Ze względu na rozmiary i potrzeby wilczura wielu właścicieli nie może zdecydować się na wybór odpowiedniego posłania.

owczarek niemiecki

Przedstawiciele tej rasy są bardzo aktywne i żywiołowe, przez co nie każdy człowiek umie dotrzymać im kroku. Owczarki niemiecki potrzebują stałego ruchu i zajęć wymagających wysiłku. Wilczury uwielbiają bawić się wszelkiego rodzaju rzutkami, gryzakami czy matami węchowymi dostępnymi w sklepie zoologicznym. Psy tej rasy nie są jednak czyściochami, a roznoszenie zabrudzeń po całym domu jest ich specjalnością. Po całym dniu zabawy na świeżym powietrzu najbardziej cierpi posłanie, które wymaga natychmiastowego prania. Ogromnym atutem legowisk dla owczarków niemieckich Canlusso jest łatwe czyszczenie nawet największych zabrudzeń. W produktach premium wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które nie wchłaniają brudu i nie zalegają w niskich warstwach włókien. Pokrowiec możesz ściągnąć w dowolnej chwili, wyprać już w 30 stopniach i cieszyć się świeżością. Ponadto legowisko dla owczarka niemieckiego będzie na tyle wytrzymałe, że zniesie styczność z psimi zębami i pazurkami.

Miękki znaczy lepszy?

Kolejnym bardzo istotnym aspektem legowiska dla owczarka niemieckiego jest odpowiednia miękkość powierzchni do spania. Osoby, które w przeszłości miały do czynienia raczej z mniejszymi psiakami wychodzą z założenia „miękki znaczy lepszy”. Niestety, owczarki niemieckie mogą dosłownie zapadać się pod wpływem własnej masy. Z drugiej strony za twarde posłanie może powodować problemy ze stawami i układem kostnym. Uniwersalne legowisko dla owczarka niemieckiego będzie stworzone z przyjaznym, bezpiecznych materiałów wypełnionych antyalergiczną kulką silikonową. Warto zainwestować w wytrzymałe posłanie premium, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych zwierzaków.

owczarek niemiecki

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego owczarka niemieckiego!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]