Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla wyżła

Wiecznie aktywny wyżeł świetnie odnajdzie się u boku osoby aktywnej fizycznie. Przygarniając więc go pod swoją opiekę godzisz się na codziennie spacery i długie zabawy! Każdy za dnia aktywny pies potrzebuje dużej ilości snu. Tak samo jest w przypadku wyżłów, które uwielbiają swoje własne legowiska. Jak się okazuje – posłanie osobników tej rasy powinno być przede wszystkim duże. Serdecznie polecamy Wam rozmiar XL. W takiej leżance każdy wyżeł będzie miał zapewnioną swobodę ruchów, która nawet w nocy jest w ich przypadku niezbędna.

Legowisko dla wyżła

Jakie legowisko dla wyżła?

ROZMIAR XL

Tabela rozmiarów Canlusso

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Rosłe i dumne psy, świetnie odnajdujące się podczas zadań specjalnych (np. wśród policji), jak i w roli wiernego członka rodziny. Mowa tu oczywiście o wyżłach, które swoją popularność zawdzięczają łagodnemu usposobieniu, jak i imponującej posturze. Odznaczają się silnym instynktem łowieckim, przez który zawsze zachowują czujność i ostrożność. Uwielbiają zabawę, a długie spacery są dla nich najlepszą rozrywką. Szybko i trwale przywiązują się do członków swojej rodziny, których darzą ogromnym uczuciem. Wielu ciężko w to uwierzyć, ale wyżły to psy idealne do zabawy z małymi dziećmi. Zachowują się wobec nich delikatnie i otaczają swoją opieką. Ze względu na swoje niemałe wymiary, osobniki tej rasy potrzebują odpowiedniego wyposażenia. Przed przygarnięciem do siebie jednego z nich warto więc zainwestować w dobrze dobrane akcesoria. Jak się okazuje – posłanie to zdecydowanie coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Jakie legowisko dla wyżła wybrać?

Wyżeł

Alergie u wyżła?

Wyżły należą do wytrzymałych psów, które są stosunkowo rzadko narażone na alergie. Warto jednak już od szczenięcych lat minimalizować ich styczność z jakimikolwiek alergenami. Świetną opcją wydaje się więc być kulka silikonowa, którą wypełniamy nasze legowiska. Zapewnia bezpieczeństwo wszystkim alergikom i nie tylko! Dostosowuje się ona do kształtu ciała pupila, co jest jednocześnie gwarancją spokojnego snu. Dodatkowo jest ona miękka i wygodna. Skutecznie odciąży stawy zmęczonego pieska przynosząc mu uczucie ulgi. Kulka silikonowa to wręcz obowiązkowe wypełnienie legowiska dla wyżła. Komfort, bezpieczeństwo i wygoda – czego chcieć więcej?

Dodatki do legowiska – czy warto?

Z doświadczenia wiemy, że legowisko dla wyżła jest wybierane w różnych kształtach. Świetnie sprawdzi się zarówno to owalne, jak i prostokątne. Osobniki tej rasy dobrze radzą sobie z różnymi, nawet skrajnymi temperaturami. Potrafią się do nich dostosować, więc kocyki czy inne dodatki nie są w ich przypadku niezbędne. Warto natomiast zwrócić uwagę na podwyższone boki legowiska. Taki niewielki dodatek sprawi, że wyżeł będzie miał się w co wtulić. Tym samym jest to gwarancja dobrego samopoczucia zwierzaka. Kolejnym aspektem, który nie powinien być pomijany jest ściągany pokrowiec. Każde nasze legowisko zawiera suwak, za którego pomocą możecie ściągnąć wierzchnią warstwę legowiska. Zdecydowanie ułatwia to czyszczenie i utrzymanie porządku kącika wyżła. Wszystko to wyjątkowo szybko i sprawnie!

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego wyżła!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]