Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla Jack russell terrier

Mówi się, że te psy (jako standardowi przedstawiciele terierów) nie przepadają za spaniem, a już szczególnie w domowych legowiskach. Jak się jednak okazuje – wszystko jest kwestią wychowania. Zwierzak nauczany od małego odpoczywania w leżance czuje się w niej bezpiecznie i chętnie do niej wraca. Co ciekawe, właściciele potwierdzają, że pieski są aktywne nie tylko za dnia, ale i w nocy! Okazuje się, że w swoim posłaniu często się wiercą i zmieniają pozycje. Warto więc zaopatrzyć się w większy rozmiar leżanki – M lub L będzie idealne!

Jakie legowisko dla Jack russell terrier?

ROZMIAR M/L

Tabela rozmiarów Canlusso

Spokojny kącik dla Twojego pieska

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, pieski rasy jack russell terrier są prawdziwym przeciwieństwem nieśmiałych zwierząt. Do ich cech szczególnych należy energiczność, wysoka inteligencja, pewność siebie, a niekiedy nawet upartość. Co więcej, rasa ta jest dosyć hałaśliwa – często wręcz nie potrafią powstrzymać się od głośnego szczekania. Posiadają mocny instynkt łowiecki, a co za tym idzie, w ich naturze leży tropienie innych zwierząt. Często kopią dziury czy rzucają się w pogoń za np. kotami. Każdy dzień ich życia jest pełen przygód i ruchu. Jako właściciele musicie więc zapewnić mu odpowiednie warunki do regeneracji. Na jakie legowisko dla jacka russell terriera się zdecydować?

Pieski aktywne nawet podczas snu?

Czy wiedzieliście, że jack russell terriery szybko przywiązują się do swojego właściciela? Więź łączącą psa ze swoim opiekunem możemy zobaczyć niemal na każdym kroku. Proszą o wspólną zabawę, po której często są chętne do przytulania! Do posłania dla jack russell terriera warto więc dodać pewne akcesoria, które sprawią, że zwierzak będzie się czuł w nim komfortowo. Świetną opcją okazują się być zarówno małe, jak i większe poduszeczki. Warto też wygospodarować oddzielny kącik dla tego zwierzaka. Bardzo cenią sobie one cisze, a ulokowanie ich legowiska w ruchliwym miejscu będzie dla nich prawdziwą katorgą. Wysportowane jack russell terriery są wyjątkowo odporne na schorzenia czy wady rozwojowe. Nie zmienia to jednak faktu, że wręcz uwielbiają miękkie posłania, w których mogą w pełni odpocząć i przygotować się na następny dzień pełen wrażeń!

Legowisko idealne to takie łatwe w czyszczeniu!

Żyjąc z pieskiem tej rasy należy przygotować się na liczne czyszczenia posłań. Przyniesione błoto czy odciśnięte ślady brudnych łapek staną się dla Was prawdziwą rutyną. Aktywne pieski z pewnością będą chętnie wracały prosto do swojego bezpiecznego legowiska. Ten problem nieustannie spędza sen z powiek wielu właścicielom. Jaka jest nasza rada? Zaopatrzcie się w dobre materiały. Dbanie o porządek naszych posłań jest łatwe, szybkie i przyjemne. Co więcej, krótka sierść jack russell terrierów ma tendencje do wbijania się w materiał legowiska. Aby temu zapobiec polecamy specjalne wypełnienie z kulki silikonowej. Tym samym jest to materiał w pełni bezpieczny dla pupili alergików. Posłanie posiadające wszystkie te cechy z pewnością spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających piesków!

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego Jack russell terriera!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]