Canlusso

Schodki dla psa

Bezpieczne wchodzenie na ulubione miejsca.

hand

Hand Made

Produkt szyty ręcznie

Elegancki wygląd

Pokrowiec zewnętrzny, uszyty z najwyższej jakości tkanin tapicerskich

Bezpieczne i lekkie

Wnętrze schodków zbudowane jest z pianki poliuretanowej, co nadaje im lekkość, trwałość oraz chroni pupila przed ewentualnym skaleczeniem

Łatwość w czyszczeniu

Rozpinany na zamek pokrowiec, można prać w pralce

Schodki dla psa, to idealny produkt dla szczeniaków, psów ras małych z predyspozycją do chorób kostno-stawowych oraz psich seniorów.  Pozwalają uniknąć psu konieczności skakania, w celu wejścia do ulubionych miejsc jak łóżko czy kanapa. Wykonane z pianki najwyższej jakości, stopnie są bezpieczne dla psa oraz łatwe w przenoszeniu. Prosty i elegancki wygląd oraz możliwość wyboru między różnymi wariantami kolorystycznymi, sprawia, że schodki dla psa Canlusso stanowią świetne dopełnienie aranżacji wnętrza.

Dlaczego schodki dla psa są tak ważne?

Chcesz ułatwić swojemu psu przemieszczanie się po domu? Masz psa rasy york czy chihuahua, którego musisz wziąć na ręce aby dołączył do wspólnego leżakowania na kanapie? A może jesteś świadoma jak destrukcyjny wpływ na układ kostno-stawowy czworonogów, mają częste skoki z łóżka?

Schodki dla psa są bardzo poręczne i lekkie, co pozwoli z łatwością przenosić je po pomieszczeniu. Wysokość stopni, pozwala bez trudu chodzić po nich nawet najmniejszym pupilom.   Według specjalistów, kontrolowane schodzenie ze schodów, pozwala uniknąć wystąpienia dużej siły nacisku na stawy i kręgosłup jakie spowodowane są przez skoki. Profilaktyka to ważny element opieki nad psem. 

Schodki dla psa - czyszczenie

Mając świadomość, że schodki dla psa będą znajdować się zazwyczaj przy łóżku lub sofie, muszą być łatwe w utrzymaniu czystości. Zapinany na zamek pokrowiec, można z łatwością wyprać w pralce.

dlaczego warto stawiać na jakość?

Produkty marki Canlusso, są doceniane przez klientów i uznawane przez lekarzy weterynarii za godne polecenia.  Nasze schody są trwałe i łatwe w czyszczeniu a przede wszystkim delikatne dla łap i odciążające kręgosłup. Wytrzymałe i miękkie materiały amortyzujące, pozwalają psu wielokrotnie wspinać się po nich, bez odczuwania dolegliwości związanych z przeciążeniem stawów. 

Kupując schodki, pozwolisz psu na jeszcze łatwiejsze wyrażanie miłości, bez konieczności wyskakiwania na łóżko czy kanapę aby się do Ciebie przytulić.

Schody dla psa, gdzie powinny się znajdować?

Główne zastosowanie schodków dla psów, to umożliwienie im swobodnego poruszania się po domu, bez obciążania układu kostno stawowego  – do czego dochodzi podczas skoków.

Schodki powinny być umieszczone w miejscu do Którego Twój pupil najczęściej chce się dostać:

  • Łóżko
  • Sofa
  • Krzesła

Produkt można też wykorzystać jako, dostawkę do samochodowego progu. Dzięki temu pies swobodnie wejdzie do pojazdu bez nadwyrężania kręgosłupa.

Schodki dla psa Canlusso, są gotowe do użytku od razu po wyjęciu z kartonowego opakowania. Nie ma konieczności ich składania.

Schodki dla psa jak dobrać rozmiar?

Oferujemy schody dla psa w 2 rozmiarach.

  • 2 stopniowe – S
  • 3 stopniowe – M

Każdy stopień ma 15 centymetrów wysokości.  Aby określić, które będą odpowiednie, oblicz wysokość miejsca na które ma po nich wejść pupil. Pamiętaj, że całkowita wysokość schodów zawsze musi być mniejsza niż wymiar docelowego miejsca.