Canlusso

Mata dla psa do samochodu

Bezpieczne i komfortowe podróże z średnimi i dużymi psami.

hand

Hand made

Produkt szyty ręcznie

Wodoodporny materiał

Chroni siedzenia przed wodą

Otwory na pasy bezpieczeństwa

Odpowiednie zabezpieczenie psa - podstawa bezpiecznej podróży

Łatwość montażu
i regulacji

system zamków i klamer sprawi, że dopasowuje się do każdego wnętrza samochodu.

Czystość

Prosty w czyszczeniu materiał. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Mata samochodowa dla psa marki Canlusso to ręcznie szyty, chroniący wnętrze Twojego pojazdu i zapewniający bezpieczną podróż produkt. Wysokiej jakości, certyfikowane tkaniny mające właściwości wodoodporne sprawiają, że jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Zawarty w zestawie pas bezpieczeństwa pozwoli wspólnie podróżować z pupilem bez niepotrzebnego rozpraszania się.

Canlusso

BUDOWA MATY DLA PSA DO SAMOCHODU

PODSTAWA - solidny materiał chroniący tapicerkę

Podstawa maty składa się z 2 warstw. Pierwsza – wewnętrzna to tkanina SUN PRO, używana głównie do produkcji mebli ogrodowych. Zdecydowaliśmy się na jej zastosowanie głównie z powodu hydrofobowych właściwości. Jak wiemy po spacerze pies może wnieść do samochodu mnóstwo błota, więc łatwość czyszczenia naszej maty była priorytetem.

Zewnętrzna warstwa to kodura, która również jest tkaniną wodoodporną a do tego bardzo wytrzymałą, co nadaje naszemu produktowi odporność na wszelkie rozdarcia i zapewnia ochronę tapicerki samochodowej.

UCHWYTY - taśmy i klamry służące do precyzyjnego montażu

Regulowana taśma nośna, pozwana zamontować matę do nagłówków siedzeń, tworząc stabilną konstrukcję w formie „wanny”.

KIESZEŃ - na akcesoria

Dodatek w postaci podręcznej kieszeni, świetnie sprawdza się jako miejsce do przewożenia psich akcesoriów.

SIATKA - umożliwiającą cyrkulację powietrza oraz obserwacje otoczenia

Stylowa wstawka z siatki, między przednimi fotelami zapewnia lepszą cyrkulację powietrza oraz możliwość obserwowania przez psa drogi i pozostałych pasażerów co pozwoli na zminimalizowanie stresu wynikającego z podróży.

BOCZKI - hydrofobowy materiał ułatwiający czyszczenie

Materiał z którego uszyte są boki maty to Oxford z dedykowanym wzorem. Wyraziste kolory i ciekawa grafika nadaje macie charakteru i upiększa miejsce podróżowania pupila. Oxford jest tkaniną nie przepuszczającą wody , dzięki czemu łatwo zmyć z niej każde zabrudzenia używając bieżącego strumienia.

ZAMKI - do szybkiego złożenia i rozłożenia maty

Dzięki systemowi wielu zamków, naszą matę do samochodu można złożyć i przechowywać w dowolnym miejscu, a kiedy nadejdzie czas podróży w kilka minut można ją w całości zamontować w samochodzie Tworząc z niej swego rodzaju kojec.

OTWORY - na wtyczki do pasów bezpieczeństwa

Bezpiecznie przewożony pies musi być zapięty! Mata posiada otwory przez które, przy użyciu specjalnych smyczek, możemy wpiąć się do wtyczek na pasy bezpieczeństwa. Ważne aby pies podczas transportu miał zawsze założone szelki a nie obrożę.

Canlusso

MATA DLA PSA DO SAMOCHODU

Mata ochronna do samochodu, pozwala na bezpieczne i komfortowe podróżowanie z psami każdej wielkości. Posiada otwory na pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu masz pewność, że Twój pupil nie będzie poruszał się po pojeździe w trakcie jazdy.

Standardowy wymiar

Maty ochronne do samochodu wymiarem pasują do wszystkich standardowych wnętrz samochodów

Zachowanie czystości

Dzięki wodoodpornemu materiałowi, nawet bezpośrednio po zabawie w parku pies bez obaw może wskoczyć do samochodu.  Właściwości tkaniny Oxford sprawiają, że sierść ani błoto nie przywiera do materiału i wystarczy je spłukać wodą.

Ochrona tapicerki

Wytrzymała tkanina chroni siedzenia samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi, zamoczeniem i zabrudzeniem.  Rozpinane wejście pozwala zabezpieczyć progi samochodu przed pazurami, podczas wchodzenia i wychodzenia pupila.

Canlusso na rynku asortymentu dla psów to synonim jakości, klasy, profesjonalizmu i wygody.

DLACZEGO SZUKAJĄC MATY DLA PSA DO SAMOCHODU, ZDECYDOWAĆ SIĘ NA MARKĘ CANLUSSO?

Każda przesyłka jest zapakowana w kartonowe pudełko, które chroni przed mechanicznym uszkodzeniem podczas transportu przesyłki.

Każdy produkt jest sygnowany eleganckim, skórzanym emblematem zawierającym nazwę marki.

Potwierdzający autentyczność produktu i miejsce jego wytwarzania, dołączamy do każdego zamówienia certyfikat. Dziękujemy za wspieranie polskich przedsiębiorców.

Ekspresowa wysyłka.

Bezpieczne płatności.

Błyskawiczny kontakt.