Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla cocker spaniela

Legowisko dla cocker spaniela będzie dla zwierzaków prawdziwym „cichym kącikiem”. Pieski te ciężko radzą sobie z hałasem, a nawet lekko podniesiony głos może wyprowadzić je z równowagi. Unikajmy więc głośnych rozmów w towarzystwie naszych pupili, a ich posłanie ułóżmy w raczej ustronnym miejscu. Legowisko dla cocker spaniela powinno być natomiast odpowiednio duże. Przedstawiciele tej rasy należą do zwierząt średniej wielkości. Pamiętajmy jednak, że leżanka powinna być co najmniej 10 centymetrów większa niż pupil. Zapewni im to możliwość swobodnego rozciągania się oraz zmieniania pozycji podczas snu. Warto więc zdecydować się na rozmiar L, który powinien spełnić wszystkie ich oczekiwania.

Legowisko dla cocker spaniela

Jakie legowisko dla cocker spaniela?

ROZMIAR L

Tabela rozmiarów Canlusso

Delikatność a dobór posłania

Patrząc w piękne oczy cocker spaniela powiedzielibyśmy z pewnością, że są to prawdziwe aniołki. Tak naprawdę te pieski mogą naprawdę dużo narozrabiać! Są energiczne, pogodne i wręcz uwielbiają wszystkie formy ruchu. Chętnie spacerują, biegają, a nawet uczą się nowych sztuczek. Nie brakuje im inteligencji, dlatego uczenie tych zwierząt jest szybkie i dla większości przyjemne. Świetnie odnajdują się w rodzinie oraz raczej unikają samotnych chwil. Jak to przystało na spaniele, należą one do wymagających zwierząt. Jeżeli więc planujesz przyjęcie do siebie psa tej rasy – poznaj jego potrzeby. Najważniejsze pytanie jakie należy sobie zadać to: Jakie legowisko dla cocker spaniela wybrać? Podpowiemy Wam na co należy zwracać uwagę, aby Twój pupil był w pełni zadowolony ze swojego nowego łóżeczka.

Czy kształt ma znaczenie?

Legowisko jest dla tej rasy jedną z najważniejszych rzeczy. Po aktywnym dniu to właśnie do niego będą chętnie powracać, aby regenerować siły. W przypadku posłania dla cocker spaniela, kształt łóżeczka nie ma żadnego znaczenia. Świetnie będą się one czuły zarówno w owalnym, jak i tym prostokątnym. Ważne jest, aby leżanka była łatwa w czyszczeniu. Jak to przeważnie bywa z pieskami – uwielbiają się brudzić. Nasze legowisko dla cocker spaniela posiada zdejmowany pokrowiec. Co to dla Was oznacza? Możecie je łatwo zdjąć, odkurzyć czy nawet wyprać! Dzięki takim możliwościom Wasze legowisko będzie się prezentować jak nowe przez długi okres czasu.

 

Legowisko idealne dla alergików

Jako wrażliwe zwierzęta, cocker spaniele nierzadko cierpią na różnego rodzaju alergie. Warto więc zapewnić im odpowiednie legowisko, które uchroni je przed niechcianymi reakcjami. Najważniejsze jest wypełnienie – u nas stanowi je antyalergiczna kulka silikonowa. Oprócz zapewniania bezpieczeństwa jest ona wygodna oraz, co najważniejsze, odporna na wszystkie odkształcenia. Cocker spaniel to dosyć rosła, a co za tym idzie – ciężka rasa psów. Standardowe i niezabezpieczone posłanie będzie więc łatwo wygniatane do podłoża. Może to prowadzić do niechcianych schorzeń np. bólu stawów. Wasz cocker spaniel będzie się pięknie prezentować na każdym kolorze posłania. Odcień legowiska możesz dobrać odpowiednio do jego namaszczenia lub całkowicie inaczej! Wszystko zależy od Ciebie i Twojego wyboru.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego Cocker spaniela!

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]