Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla maltańczyka

Dobrze dobrane legowisko dla maltańczyka nie tylko uchroni psiaka przed dolegliwościami skórnymi czy chorobami układu ruchowego, ale zapewni mu bezpieczeństwo i miejsce do codziennego wypoczynku. 

Właściciele często zadają sobie pytanie: jakie legowisko dla psa wybrać? Aby futrzak czuł się w pełni komfortowo warto dobrać rozmiar legowiska idealnie pod daną rasę. Za duże, lub przeciwnie – za małe posłanie może nie spełniać swojej roli i sprawiać, że po dłuższym czasie zaobserwujemy zmiany w zachowaniu pupila. 

Idealnym wyborem dla maltańczyków będzie posłanie w najmniejszym możliwym rozmiarze – S. Inwestycja w posłania typu premium oszczędzi nam niekiedy trudnego czyszczenia, a następnie suszenia. Legowisko dla maltańczyka najwyższej klasy będzie łatwo prane, bez uszkodzeń ani ubytków w materiale.

Legowisko dla maltańczyka

Jakie legowisko dla maltańczyka ?

ROZMIAR S

Jakość przede wszystkim

Przy zakupie legowiska dla maltańczyka zwróćmy szczególną uwagę na wypełnienie. Najlepszym możliwym rozwiązaniem okazuje się tu kulka silikonowa, dzięki której posłanie jest sprężyste i puszyste w dotyku. Legowisko idealnie dopasuje się do kształtów i ruchów maltańczyka zapewniając mu świetne oparcie i nieprzerwany sen. W naszym asortymencie nie zabraknie też produktów dedykowanych uczulonym maltańczykom, których potrzeby są wyjątkowo istotne. Antyalergiczne materiały są absolutną podstawą w tego typu posłaniach.

Tabela rozmiarów Canlusso

Jakie posłanie wybrać?

Maltańczyki są bez wątpienia bardzo wymagającymi zwierzakami zarówno pod względem czasu jak i pielęgnacji. Wybierając legowisko dla maltanczyka zdecydujmy się na to w najmniejszym możliwym rozmiarze (S) i z najbardziej uniwersalnym wypełnieniem. W trosce o dobro kochanego pupila postawmy na posłanie premium, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego czworonoga. Gwarantujemy, że będzie to jedna z najlepszych możliwych inwestycji, a w dłuższej perspektywie czasu przyniesie zyski.

Maltańczyk najlepszym przyjacielem człowieka

Nie bez powodu to właśnie psiaki nazywane są najlepszym przyjacielem człowieka. Czworonogi zawsze są przy nas nawet w najcięższych momentach, umilają zimowe wieczory, a największy entuzjazm okazują widząc właściciela wracającego do domu po ciężkim dniu w pracy. Jednymi z najbardziej rodzinnych i kochających futrzaków okazują się maltańczyki.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego maltańczyka !

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]