Jaki rozmiar wybrać?

Legowisko dla shih tzu

Psiaki rasy shih tzu cenią sobie sen na łóżkach. Niestety, ciągła obecność pupila, a nade wszystko głośne chrapanie może być uciążliwe i męczące. Oduczając psa spania z ludźmi warto umieścić nowo zakupione posłanie w miejscu, gdzie domownicy przebywają najczęściej np. w salonie. Dodatkowo, powinniśmy zadbać o tekstylia takie jak poduszeczki czy materiałowe zabawki dzięki czemu nasz towarzysz nie odczuje dużej zmiany i chętniej będzie wracał do nowego kącika. Biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary zwierzaka rekomendujemy legowisko dla shih tzu w najmniejszym możliwym rozmiarze – S. Duża powierzchnia paradoksalnie sprawi, że pupil poczuje się niekomfortowo.

Legowisko dla shih tzu

Jakie legowisko dla shih tzu ?

ROZMIAR S

Tabela rozmiarów Canlusso

Może jednak łóżko właścicieli?

Shih tzu są bez wątpienia rasą psów-maskotek, na których widok od razu rozpływa się nam serce. Przedstawiciele tej mieszanki cechują się łagodnością, ciekawością i absolutnie wyjątkowym wyglądem. Tym samym są idealnym wyborem zarówno dla samotników jak i dla dużych rodzin z dziećmi. Pieski rasy shih tzu kochają sen i nie omieszkają sygnalizować tego głośnym chrapaniem. Co gorsze, ich najczęstszym miejscem spoczynku jest łóżko właścicieli. Ze względu na przekorne usposobienie pupili bardzo ciężko przekonać je do legowisk, przez co koniec końców śpią z ludźmi. Wybór odpowiedniego posłania w wielu przypadkach okazuje się pierwszym krokiem do sukcesu. Shih tzu są bardzo wymagające i wybredne, przez co niewygodne legowiska z pewnością nie spełnią ich oczekiwań.

Czuły piesek do towarzystwa

Shih tzu bez wątpienia zasługują na miano pełnoprawnych członków rodziny. Kochają zabawy z dziećmi i ciągłe towarzystwo właścicieli. Bardzo źle znoszą samotność, przez co nie powinny być pozostawiane same sobie na długi czas. Pupile są świetnymi uczniami i królują we wszelkich szkoleniach behawioralnych. Nauka sztuczek jest dla nich swego rodzaju zabawą i rozrywką. Niektórzy przedstawiciele tej rasy już jako młode szczeniaki prezentują nowo nabyte umiejętności i chłoną kolejne komendy. Wrodzoną cechą shih tzu jest też obrażalstwo i drażliwość. Zaczepianie czy nadmierne głaskanie nie należy do ich ulubionych praktyk. Nade wszystko cenią sobie nieprzerwany, spokojny sen. Wybierając posłanie dla takiego psiaka warto zwrócić uwagę na materiał i wypełnienie. Legowisko dla shih tzu powinno być wykonane z możliwie najdelikatniejszych, najgładszych tkanin. Ponadto, przedstawiciele tej rasy wymagają odpowiednio dużej izolacji od podłogi. Wysokogatunkowe legowiska premium z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających czworonogów.

Najlepszy możliwy wybór

Ile może zaoferować nam jeden produkt? Czy nie lepiej postawić na tańszy zamiennik? Wiele osób wychodzi z założenia, że skoro piesek częściej wybiera łóżko to posłanie może być gorsze jakościowo. Takie rozumowanie prowadzi psa do złych nawyków, a nawet powikłań zdrowotnych. Wybierając legowisko Canlusso stawiamy nie tylko na antyalergiczne wypełnienie z kulki silikonowej, ale na wysokiej jakości materiały wykorzystywane jedynie w produktach premium. Ponadto oferujemy ogromny wybór wzorów i wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dopasujemy posłanie do każdego wnętrza. Takie legowisko dla shih tzu będzie łatwe w czyszczeniu, bezpieczne i trwałe.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Napisz do nas a pomożemy Ci w wyborze legowiska dla Twojego shih tzu !

[contact-form-7 id="1311" title="Contact form 1"]