Program partnerski / dropshipping

Zacznij zarabiać z Canlusso, sprzedając akcesoria dla psów PREMIUM

Jeśli jesteś posiadaczem bloga, strony internetowej, fanpage lub konta na instagramie związanego z psami lub chciałbyś zacząć zarabiać w e-commerce a branża zoologiczna jest Ci bliska, to świetnie trafiłeś.

Umożliwiamy sprzedaż naszych produktów, bez konieczności inwestowania.

Jak to działa?

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego lub planujesz go założyć, umożliwiamy sprzedaż naszych produktów w modelu Dropshipping, dzięki czemu możesz zacząć zarabiać bez żadnej inwestycji ani konieczności magazynowania towarów.

Ty pozyskujesz klienta my dostarczamy do niego zamówiony towar.

W przypadku sprzedaży za pośrednictwem bloga, fanpage Facebook/Instagram, lub strony internetowej, wygenerujemy dla Ciebie link/baner – jeśli klient dokona zakupu przez niego, otrzymasz prowizję.

Dlaczego współpraca z Canlusso jest tak opłacalna?

  1. 10% kwoty brutto od każdej pozyskanej sprzedaży trafia do Ciebie (w przypadku modelu dropshipping, partner może sprzedawać produkty po cenie wyższej niż oferowane na sklepie Canlusso, a uzyskana nadwyżka wraz z 10% prowizją trafia do niego)
  2. Najlepsi sprzedawcy, będą nagrodzeni wzrostem prowizji do 20%.
  3. Brak ograniczeń. Możesz promować nasze produkty gdzie tylko chcesz, o ile nie wpływa to negatywnie na wizerunek marki
  4. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, dostarczamy potrzebne grafiki i banery, które osoba promująca będzie mogła wykorzystać.
  5. Znana i ceniona na rynku psich akcesoriów marka. Znacznie zwiększy konwersję twoich działań.

Jak zacząć współpracę z Canlusso?

Napisz do nas na e-mail [email protected] podając sposób i formę oraz produkty jakie chcesz promować. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i poprowadzi przez dalszy proces zawiązania współpracy.

Najczęściej zadawane pytania

Nawiązanie współpracy jest całkowicie darmowe, wystarczy trochę formalności i możesz zacząć zarabiać z Canlusso.
Każdy kto chce zacząć zarabiać, a w szczególności właściciele stron o tematyce zwierzęcej, kont na Instagramie czy Facebook. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, chcących zarabiać  w systemie dropshipping. Jedynym wymogiem jest działanie, które nie wpływa negatywnie na wizerunek firmy.
Wszystkie produkty oferowane na sklepie Canlusso.pl, są objęte możliwością promocji i zarabiania na nich przez wydawców.
Otrzymujesz 10% od kwoty brutto za każdy sprzedany produkt. Wysokość zarobków zależy tylko i wyłącznie od Twoich możliwości. Przykładowo sprzedaż legowiska z Linii Pro Clean w rozmiarze XXL, generuje dla Ciebie 50 PLN prowizji.