Legowisko dla dużego psa

🖤 Jak to mówią mały pies - mały kłopot, duży pies – duży kłopot .

🖤 O ile większe czworonogi są wspaniałymi towarzyszami w codziennym życiu i chętnie umilają życie osobom w każdym wieku, o tyle problem pojawia się w momencie zakupu odpowiednich akcesoriów.

Legowisko dla dużego psa

🖤 Jak to mówią mały pies - mały kłopot, duży pies – duży kłopot .

🖤 O ile większe czworonogi są wspaniałymi towarzyszami w codziennym życiu i chętnie umilają życie osobom w każdym wieku, o tyle problem pojawia się w momencie zakupu odpowiednich akcesoriów.

Dopasowane legowisko to wyzwanie dla większości właścicieli. Dziesiątki sklepów, setki pięknych posłań, które pasują idealnie designem, kolorem – no właśnie… tylko nie rozmiarem! W Canlusso znajdziesz rozwiązanie i dla takiej przeszkody. Wierzymy, że każdy psiak zasługuje na wysokojakościowy, prawidłowy wypoczynek i poczucie bezpieczeństwa podczas snu.

Dla jakich ras psów potrzebne jest większe posłanie?

Większość właścicieli posiadających duże psy przyznaje, że ich pupile spędzają czas z nimi w domu. Przy dogodnych warunkach i odpowiedniej powierzchni okazuje się to idealnym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że o ile psiak miniaturka niezauważenie przemieści się na wygodny materac w łóżku, o tyle w przypadku wilczura stanie się to bardzo problematyczne. Każdy właściciel takich zwierzaków z pewnością potwierdzi, że niekiedy pupil zajmuje więcej miejsca niż człowiek! Dla jakich psiaków dedykowane są zatem posłania w większym rozmiarze?

Najpopularniejsze rasy to między innymi:

  • owczarek niemiecki/holenderski,
  • dog niemiecki,
  • lablador/golden retriver,
  • berneński pies pasterski,
  • dog niemiecki,
  • rottveiler,
  • buldog amerykański,
  • collie krótkowłosy

Czym kierować się w wyborze legowiska dla większego psa?

Większy pupil to nie tylko większa ilość zrzuconej sierści na podłodze. Takie zwierzaki cechują się przede wszystkim ogromną siłą w łapach, a co za tym idzie mogą powodować zdecydowanie gorsze zniszczenia. Na wszelkie zadrapania i rozdarcia najbardziej narażone pozostaje legowisko pupila. To na nim niektóre zwierzęta wyładowują nagromadzone emocje, dlatego warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wytrzymałość. Wysokiej jakości posłanie stworzone będzie tylko z odpornych i solidnych tkanin. Kolejnym istotnym aspektem jest czyszczenie leżanki. System ukrytych zamków zdecydowanie ułatwi ten proces i pozwoli na szybkie pranie produktu w pralce. Legowisko dla większego psa dobrze spełni swoją rolę tylko w momencie, w którym dopasuje się do zwierzaka rozmiarem. W prawidłowym kojcu pupil będzie zajmował 80% całej powierzchni. Dobrym wyborem okazuje się tutaj legowisko XL czy nawet XXL.

Legowisko Canlusso idealne dla Twojego pupila

W ofercie Canlusso znajdziesz legowiska, które odpowiedzą na potrzeby nawet największych osobników. Posłania szyte w naszych szwalniach dostępne są w całej gamie rozmiarów – od XS nawet do XL. Jesteśmy przekonani, że w ciągu kilku chwil zapełnisz swój internetowy koszyk i w końcu dobierzesz idealny kojec! Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na legowiska linii Elegant, które to oprócz walorów estetycznych posiadają dodatkowe wzmocnienia sprawdzające się świetnie u większych psiaków.